
BeHeadphones1
août 16, 2022
BeMouse1
août 16, 2022BeTV1
Enim venenatis platea libero gravida nascetur lorem leo pharetra montes maximus quisque. Turpis potenti curae mi ridiculus ultrices hendrerit orci. Letius volutpat aenean inceptos est justo metus magnis taciti ad. Sapien donec eleifend lorem tempus tincidunt platea tortor vulputate convallis sollicitudin.
د.م.2,000.00 – د.م.3,000.00Plage de prix : د.م.2,000.00 à د.م.3,000.00
The future is now. New BePhone Pro.
Best performance
Mauris fringilla sem laoreet urna. Nunc elementum. Phasellus ultrices, dui tellus, elementum vel, dignissim massa. Maecenas facilisis, quam placerat vehicula vitae, lorem. Donec sit amet felis. Curabitur nunc. Nam sed justo.
Good optimization
Mauris fringilla sem laoreet urna. Nunc elementum. Phasellus ultrices, dui tellus, elementum vel, dignissim massa. Maecenas facilisis, quam placerat vehicula vitae, lorem. Donec sit amet felis. Curabitur nunc. Nam sed justo.
Product additions
Aboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fuariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit.
Gift packaging
Vitae adipiscing tu enean ligula nibhmolestie id viverra dapilo eleifend
Extended memory
Vitae adipiscing tu enean ligula nibhmolestie id viverra dapilo eleifend
Quick order
Scelerisque pulvinar. Interdum etiam semper proin mattis mauris ac.
Fast Delivery
Vitae adipiscing tu enean ligula nibhmolestie id viverra dapilo eleifend
Specification
| Brand | Tempus litora |
| Number of ports | 1 |
| Additions | – |
| Hard Drive size | 256 MB, 512 MB, 1 TB, 2 TB |
| Specific Uses For Product | Neque aenean |
| Processor Count | 12 |
| Operating System | – |
| Additional drive | N/A |
| Congue | – |
| Semper | full |
| Series | Euismod |
| Poids | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 125 × 25 cm |
| Brand | Futech |
| Color | Black |
| Screen size | 49", 50", 55", 60" |
Produits similaires
-
ORDINATEUR PORTABLE DELL GAMING G5 15 – 5590 10TH (VULCANAG5-5590)
Dell Gaming G5 15 – 5590 10th
Processeur : Intel(R) Core(TM) i7-10750H (12MB Cache, 2,60 GHz up to 5,00 GHz, 6 cores)
Mémoire : 16GB, 2x8GB, DDR4, DDR4-2933MHz
Disque dur : 512GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive
Taille de l’écran : Ecran 15.6 » FHD (1920 x 1080) 120Hz 250 nits WVA Anti- Glare LED Backlit
NVIDIA(R) GeForce(R) GTX 1650 Ti 4GB GDDR6
Ubuntu Linux 18.04
Garantie 1 an
د.م.13.00Le prix initial était : د.م.13.00.د.م.12.65Le prix actuel est : د.م.12.65. -
Casque HyperX Cloud II
Vivez l’intensité du jeu avec le Casque Gaming HyperX Cloud II . Ce casque gaming offre un son surround 7.1 immersif, un micro antibruit détachable et un confort durable, idéal pour les longues sessions de jeu.د.م.1,399.00Le prix initial était : د.م.1,399.00.د.م.1,199.00Le prix actuel est : د.م.1,199.00. -
BeTablet1
Note 3.00 sur 5د.م.410.00 – د.م.450.00Plage de prix : د.م.410.00 à د.م.450.00Tristique laoreet magna eu enim semper rhoncus vehicula senectus pharetra dignissim potenti. Vestibulum litora gravida ultricies accumsan per non cursus nulla. Rutrum ac ligula arcu netus ultricies neque sapien. Adipiscing rutrum hac amet sit sagittis fames accumsan lectus purus viverra.













1 avis pour BeTV1
Il n’y a pas encore d’avis.